Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Нагороди

Грамотою Верховної Ради України

нагороджений Володимир Миколайович СУХОВ, начальник науково-дослідної частини,  доцент кафедри експериментальної  фізики. «За заслуги перед Українським народом», за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, плідну науково-педагогічну діяльність, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм на засіданні Вченої ради була вручена нагорода талановитому університетському ученому, грамотному менеджеру, здібному викладачеві.

Ще раніше в одному з наших інтерв’ю В. М. СУХОВ  зазначав, що показники наукової діяльності alma mater в останні роки доволі стабільні. В університеті робиться багато, аби молодь не виїжджала за кордон, підтримується грантова діяльність, вкладаються кошти у розвиток матеріально-технічної бази, модернізується та оновлюється експериментально-виробнича база. Зростає кількість наукових робіт каразінських учених, опублікованих протягом року і зареєстрованих наукометрично-бібліографічною системою Sсоpus. Наш університет займає високі позиції в українських та міжнародних рейтингах. Наприклад, за результатами рейтингу QS World University Rankings-2018 Каразінський посідає 401 місце. Ці досягнення – результат плідної роботи людей з великої літери. Університетських титанів. Володимир Миколайович є одним з таких людей.

К. ДОМНІЧ.