Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Студентський гумор

Посміємося з себе

Виставка «Студентське життя в карикатурі», що підготував  Музеї історії університету, дала хронологічний розмах представлених робіт − від початку ХХ століття до сьогодення, триває і сьогодні. Це понад 200 карикатур  зі студентських збірок, шаржі, роботи з журналів «Крокодил», «Червоний перець», видання «Штык» та «Gaudeamus».

Для заходу підготувала невелику презентацію про образ студента в хрущовський період магістр кафедри історіографії, джерелознавства та археології Оксана ЄЛ. Завершилось відкриття виставки нагородженням переможців конкурсу сучасних студентських карикатур, влаштованому Музеєм історії університету спільно з Первинною профспілковою організацією студентів, аспірантів і докторантів ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Перше місце виборола студентка факультету Міжнародних економічних відносин і туристичного бізнесу МУКОМЕЛ Влада. На її роботі зображено студентку в гуртожитку, яка захоплено щось переглядає на своєму iphone, в її холодильнику висить миша, а в зачісці по-китайськи стирчать два схрещених олівця.


Не проґавте можливість покращити настрій!

Надія РУБІНІНА.