П'ятниця, червня 14, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ОСВІТИ

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ОСВІТИ

Якісну підготовку з дисциплін Зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань (ЗНО), психологічну підготовку до складання ЗНО, адаптацію до університету, знайомство з його факультетами та спеціальностями забезпечує Центр довузівської освіти. У його складі діють підготовчі курси (вечірня, недільна, та дистанційна форми навчання), Малий каразінський університет. Завдяки роботі цих підрозділівкожен учень має змогу підвищити рівень своєї освіти, якісно підготуватись до ЗНО, визначитися з вибором майбутньої професії.

Навчання абітурієнтів на підготовчих курсах дає їм можливість одержати якісну підготовку за всіма предметами ЗНО та вступних випробувань для вступу в будь-який ВНЗ України. Висока ефективність занять на підготовчих курсах забезпечується залученням викладачів університету, які мають великий досвід роботи зі вступниками тап беруть участь у розробці завдань незалежного оцінювання якості освіти. Щорічновелика кількість випускників підготовчих курсів стає студентами нашого університету.

Абітурієнти з інших областей України здобувають підготовку за дистанційною формою навчання із застосуванням сучасних технологій, крім виконання завдань, вони одержують консультації викладачів у режимі on-line, беруть участь в сесіях та Skype-конференціях.

Малий каразінський університет щорічно надає змогу понад 800 дітям віком від 5 до 16 років протягом навчального року набути додаткову освіту за напрямками: комп’ютерні науки, математика, археологія, фізика, хімія, біологія, психологія, англійська, українська, російська мови, для наймолодших працюють групи підготовки до школи. З учнями працюють провідні викладачі та співробітники університету, заслужені вчителі України, найдосвідченіші вчителі Харківських шкіл.

Наш сайт http://www-cdo.univer.kharkov.ua/; e-mail cdо@karazin.ua

Телефони: (057) 707-52-70, (057) 707-55-26

 

Доц.  В. ЧЕБОТАРЬОВ, директор Центру довузівської освіти.