Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ

Наш факультет сьогодні – це близько тисячі студентів, що навчаються за денною та заочною формою навчання, отримують другу вищу освіту; це наукові школи та напрямки «Психологія пам’яті», «Психологія статево-рольових відмінностей», «Психологія індивідуального досвіду», «Сучасні освітні технології»,  це 90 докторів та 32 кандидата психологічних та педагогічних наук; це дослідження у сучасних галузях психології та педагогіки: етнопсихологія, психологія девіантної поведінки, клієнт-центрована психотерапія, екологічна психологія, психологія маркетингу та реклами, психологія груп, психологія розвивальної освіти та ін.

До складу факультету входять чотири кафедри: кафедра загальної психології, кафедра прикладної психології, кафедра психологічного консультування і психотерапії, кафедра педагогіки та дві навчально-дослідні лабораторії: лабораторія психодіагностики та лабораторія психології розвитку.

А ще ми – активні студенти: студентське наукове товариство, щорічна студентська конференція «Вектори психології», студентський психологічний «Кіноклуб», клуб «Час і ми», профорієнтаційний гурток «Психолог», який дає можливість старшокласникам краще дізнатися про обрану професію. Факультет проводить наукові конференції, на яких психологи України, вчені близького та далекого зарубіжжя доповідають про результати своїх досліджень в різноманітних галузях психології та мають теоретичне та практичне значення. На факультеті працює аспірантура та докторантура, спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій. У 2018 році нам виповнюється 18 років . Психологи вважають , що це вік, коли особистість «відкрита» всьому новому, коли вибудовуються життєві плани, коли вона зосереджується на вирішенні питаннь «У чому сенс життя?», «Що я є у цьому житті». Приходьте до нас! Будемо разом вирішувати ці питання, будемо «відкривати» свою індивідуальність, та допомагати «відкрити» індивідуальність інших.

 

Наші випускники сьогодні – це висококваліфіковані працівники, які займаються дослідницькою роботою, консультативною, викладацькою діяльністю. Вони працюють в різних сферах: освітніх та наукових закладах, установах з підбору кадрів, психологічних консультативних службах, правоохоронних органах, в галузі бізнесу (менеджмент, управління персоналом, маркетинг, реклама), соціальних організаціях, на телефони довіри.

Проф.  Н. КРЕЙДУН, декан факультету психології