Середа, листопада 29, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ФАКУЛЬТЕТ МЕВ ТА ТБ

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ


Факультет готує фахівців за спеціальностями «Міжнародні економічні відносини» (освітні програми «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес», «Міжнародна логістика і митна справа», «Міжнародні фінанси»), «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (освітні програми «Міжнародні відносини та регіональні студії», «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації») та напрямом «Міжнародне право». Готуються нові освітні програми «Міжнародна електронна комерція» та «Міжнародні відносини».

На факультеті діють аспірантура та докторантура і Спеціалізована Рада із захисту кандидатських дисертацій. За 2016-2017 н.р. за різними міжнародними програмами та грантами студенти факультету пройшли навчання за програмою «Еразмус+» в Університеті Форджа (Італія), в Європейському молодіжному освітньому центрі Веймара (Німеччина) та Університеті імені Томаша Баті в м. Злін (Чехія); закордонне дипломатичне стажування у рамках Єврошколи в Італії, Польщі, Чехії; отримали стипендії на навчання Державного департаменту США, Інституту Коніуція, Міністерства закордонних справ Республіки Естонія, Баварського академічного центру для Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (ВАYHOST); пройшли стажування в регіональному відділенні туристичної компанії «TUI» у Туреччині; здійснили навчальні поїздки до Щецину (Польща) та візити до українських і європейських інституцій у Брюсселі й до Коледжу Європи у м. Брюгге (Бельгія); представляли Україну на програмі «Study of the United States Institutes (SUSI) for Student Leaders from European Civic Engagement» у м. Чаттануга (США). Протягом навчального року студенти факультету мають можливість проходити практику у Міністерстві іноземних справ, Верховній раді та інших державних установах.

З метою посилення практичної складової освітнього процесу , щорічно огранізовуються зустрічі студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» з керівництвом Харківської митниці та екскурсії на митний пост «Харків-Аеропорт». До освітнього процесу на факультеті постійно залучаються іноземні науковці та фахівці.

Наші студенти беруть участь у значній кількості різноманітних заходів, що вже є традиційними традиційними для факультету й університету. Студенти активно залучаються до участі в житті міста: беруть участь у форумах, молодіжних проектах, розвиваються як лідери суспільної думки.

 

Проф. В. СІДОРОВ, декан факультету МЕВ та ТБ