П'ятниця, липня 19, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

МЕВ та ТБ

Справа не в титулах

ВІД РЕДАКЦІЇ. Марина ЛОКТІОНОВА –  пятикурсниця факультету міжнародних економічних відносин і туристичного бізнесу,  «Міжнародні економічні відносини».


У 11 класі  стала переможцем на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з географії, була лауреатом Президентської стипендії, закінчила з відзнакою бакалаврат.

–  Твоя оцінка звання «Кращий студент»?

Вважаю, що немає сенсу  гонитися за нагородою. Але, коли твої старання й успіхи визнають приємно. Вважаю своїми головними досягненнями друге  місце у МАН за роботу «Природні мінеральні пігменти Харківської області та їх практичне використання», а також на першому курсі стипендія Президента України. Щодо  університету успішний захист бакалаврської дипломної роботи «Україна на світовому ринку високотехнологічної продукції» під пильним оком наукового керівника проф. І. Ю. Матюшенка та отримання диплома бакалавра з відзнакою. Зараз  працюю над дипломною роботою «Технологічна конкурентоспроможність України в умовах асоціації з ЄС».

– Чим ще захоплюєшся?

Очолювала Студентське наукове товариство на своєму факультеті. Залюбки займалася проведенням різних семінарів, тренінгів і конференцій для студентів. Також 10 років свого життя я присвятила фігурному катанню. І зараз із задоволенням проводжу вільний час  на ковзанці.

– Хто  це «кращий студент»?

Цілеспрямована особистість, що прагне до самовдосконалення. Той, хто має активну життєву позицію і робить свій внесок у скарбницю рідного факультету та університету.

Т. ЗИМОВА.