Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ННІ «Каразінська школа бізнесу»

 

Найкращий друг – книга

ВІД РЕДАКЦІЇ. Навчально-науковий інститут «Каразінська школа бізнесу» функціонує не так давно. Але за цей час він зміг відкрити для університетського загалу нових цікавих особистостей. Однією з кращих студенток на факультеті є другокурсниця Крістіна НИКИТЕНКО. Дівчина вже завоювала собі звання найрозумнішої, адже дуже багато читає та знає. Для таких людей, як Крістіна, найкращими подарунками на свята є книги.


Доц. О. С. ПАРХОМЕНКО: «Перша риса характеру, з якою у мене асоціюється Крістіна - це, напевно, цілеспрямованість. Мені здається, з усіх студентів моєї групи тільки вона досить чітко розуміла, куди і навіщо йде. Друга - лідерські якості, організаційні здібності, вміння спілкуватися як з одногрупниками (десь розважити, щось "побудувати"), так і з викладачами, адже до неї прислухаються, вона може переконувати. Христина є ініціативною студенткою, займається науково-дослідною роботою (одна з небагатьох на 2-му курсі вже брала участь у певних проектах та олімпіадах). Вона багато читає (і фахову, і художню літературу), цікавиться культурними проектами та подіями. А ще Христина, як мені здається, досить успішно може відокремлювати головне від другорядного, розподіляти свій час, не зашкодивши ні навчанню, ні якимось особистим справам, які безпосередньо не пов'язані з навчальним процесом».

Крістіна НИКИТЕНКО: «Я родом з невеликого містечка під Донецьком, де закінчила Зугреський різнопрофільний ліцей №3 за напрямком «Фізика». У 2016 році приїхала вступати до Харкова. Обрала бізнес школу, оскільки шукала спеціальності, пов'язані з проект-менеджментом. Після закінчення університету планую працювати за фахом, хотілося б влаштуватися менеджером проектів у сферах енергетики. Студентські роки в мене вже дуже насичені. Минулого навчального року брала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з інформатики, де зайняла 3 місце. Зараз подала заявку на стипендію в Університет Мурсії (Іспанія) для навчання у весняному семестрі. Каразінський я люблю за його людей,  за можливості,  за атмосферу, за викладачів,  яким не все одно. А особливо – за бібліотеку з художніми книгами. Моїм найбільшим захопленням у житті є саме вони. Не уявляю себе без книг. Якби для когось це банально не звучало. Якщо я не читаю, значить, зі мною щось не так. З 8 років обожнюю «Пригоди Шерлока Холмса», а от роман «Майстер і Маргарита» ненавиділа в школі, але полюбила в 20 років. З останніх прочитаних дуже захопила «Коротка історія людства» Юваля Ноя Харарі. Читаю приблизно 5-7 книжок на тиждень, тому часто не висипаюся. Просто не вмію закривати книги, лише ті, що дочитала. Люблю розширювати кругозір і дивувати людей знаннями в різноманітних областях».

К. БОНДАР.