Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Фізико-технічний!

Фізика – моє захоплення

ВІД РЕДАКЦІЇ. Четвертокурсник кафедри теоретичної ядерної фізики та вищої математики імені О.І. Ахієзера фізико-технічного факультету Олександр БУРЛАЄНКО успішний студент, перспективний майбутній науковець і відповідальний староста сьогодні. Він вигравав університетську олімпіаду з математики, опублікував декілька наукових статей... У складі команди „TheorMen_Ukraine” виборов призове місце на Міжнародній олімпіаді.


Олександр: «Захоплення наукою у мене ще з дитинства. Фізика це не просто моя професійна сфера діяльності, але й моє захоплення. На нашому факультеті поширена практика стажування в Україні, i за кордоном. Популярні студентські літні школи. Так, протягом літа 2017 р. я відвідав чотири міжнародні студентські програми. А влітку 2016, я був учасником International School of Physics "Enrico Fermi", а цього року, я відвідав школу з фізики елементарних частинок – GraSpa 2017, що проводилась сумісно з європейською організацією ядерних досліджень “CERN” та французьким дослідницьким центром “LAPP”. Мої наукові інтереси – це теоретична фізика. Разом із своїм науковим керівником доц. С. П. Фоміним працюю над дипломною бакалаврською роботою».

Є. СТЕПОВА.