Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

На факультеті геології, географії, рекреації і туризму!

 

Студентський декан

ВІД РЕДАКЦІЇ.  Краща на ГГРТ – четвертокурсниця Дар’я ВЕНГРИН.


У 2014/2015 дівчина отримувала стипендію Харківського міського голови "Обдарованість", в 2016 – брала участь у навчальній програмі «Study Tours to Poland» та у літньому таборі за програмою «Work Camp» (Німеччина), а ще проходила практику в Туреччині. З другого курсу виступає на університетському конкурсі студентських наукових робіт, де щорічно виборює призові місця. Минулого року стала переможцем ХІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з темою "Урбанізаційні процеси в Україні". А ще Дар'я була учнем року у номінації «Лідер року», впродовж двох років - студентським деканом, а також членом Харківської обласної студентської ради.

Зараз чекає на результати конкурсу стипендіальної програми "Завтра ЮА". Своїм успіхам завдячує талановитому викладацькому складу: "У нас прекрасна завідувач кафедри Людмила Миколаївна Нємець та чудові викладачі. Особливо вдячна куратору групи – Євгенії Юріївні Телебєнєвій. Саме з нею ми стали кращою групою в університеті. Безмежно вдячна моєму науковому керівнику – доценту Катерині Юріївні Сегіді, яка стала одним з наймолодших докторів географічних наук в Україні!"

 

Катерина Юріївна: "Дар'я – приклад сучасного студента європейського університету. Вона – лідер, користується авторитетом і повагою студентів, викладачів, співробітників, бере активну участь у громадському житті університету, відмінно вчиться. Вона усе робить з ентузіазмом і оптимізмом. Впевнена, у неї попереду ще дуже багато перемог!"

Д.ГОЛУБ.