Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет іноземних мов!

На шляху до міжнародного рівня!

ВІД РЕДАКЦІЇ: Від  заступника декана доц. П.Т. Гусєвої ми почули рекомендації про студентку групи ЯЕ-52 кафедри теорії та практики перекладу англійської мови – Ольгу ДАНИЛОВУ  – відмінниця, обов'язкова,  відповідальна.


Бакалаврат зі спеціалізації «англійська та іспанські мови» закінчила з червоним дипломом, на магістратуру вступила на бюджетну основу і стипендію отримує. Останні два роки брала учать у літературному конкурсі на кращий художній переклад.

Вибір факультету іноземних мов – моє свідоме і продумане рішення.   Вибір університету ніколи не викликав сумнівів.  На сьогоднішній день я змогла спробувати себе в ролі перекладача, вчителя і викладача, тому чітко розумію, чим хочу займатися після закінчення університету", – зазначає студентка.

П'ятикурсниця влітку планує складати Кембриджський тест для викладачів - Teaching Knowledge Test, який зможе підтвердити наявність необхідних знань та досвіду вчителя міжнародного рівня. Оля: "Мій науковий керівник – кандидат філологічних наук Тетяна Геннадіївна Лук’янова. Я дуже вдячна їй за допомогу. При написанні наукової роботи на конкурс я також консультувалася із завідувачем нашої кафедри професором Олександром Володимировичем Ребрієм. Оскільки моя робота пов'язана з перекладацькими аспектами, поради такого фахівця були дуже доречними."

К. ДАША.