Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Юридичний!

Біг наввипередки…

За словами кандидата юридичних наук Ольги Шереметьєвої, в Україні один юрист припадає на сім тисяч громадян. Для порівняння: у США – на 120 людей.


Анастасія БЕЗПАЛА – четвертокурсниця юридичного факультету. З першого погляду вона входить не лише до озвученої «сімки», але й до 40 тисяч випускників-юристів, які щорічно отримують дипломи. Згідно з даними порталу вакансій «rabota.ua», Анастасія входить до найчисельнішої когорти шукачів роботи: жінка віком до 25 років без особливого стажу роботи. Чим же вона виділяється? Тим, що   –  найкраща студентка юридичного. SHAPE \* MERGEFORMAT

Вона з дитинства звикла до змагання. Займається легкою атлетикою, тому біг наввипередки не новий для неї. Перемоги у шкільних та університетських турнірах залишили по собі не лише грамоти й медалі, але й віру у себе. «Я мрію відкрити власну справу, ділиться дівчина. Проте я розумію, що для цього мені необхідний певний досвід. Сподіваюся, що «багаж знань», здобутих в університеті, моє сумлінне ставлення до навчання та бажання працювати допоможуть з усім впоратися».

У будь-якій людині важливий «післясмак» відчуття, яке лишається після зустрічі з нею. Після спілкування з Настею лишається присмак трав’яного чаю: спокою й віри, що юридичний стартап переросте у справу всього життя.

Роман ДЯЧЕНКО.