Неділя, червня 23, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Соціологічний!

З максималізмом молодості

ВІД РЕДАКЦІЇ. Найкращий студент соціологічного Руслан ЗЕРНИЦЬКИЙ  перераховує риси, що найкраще його характеризують – завзятість, цілеспрямованість, надія.


…Завзятість. Цим словом охрещують того, хто працює з вогнем у серці, з вогнем в очах. Наш герой підтримує свою «ватру» постійною працею: він  член трьох Студентських рад та громадського об’єднання «ЧЕСНО», розширює кругозір подорожами та читанням, має середній бал за іспити усіх шести сесій 5,0.  Навіть коли Руслана викликала декан О. С. Мурадян, його вогонь не згаснув. «Спершу я почав нервувати, в чому конкретно я міг проколотися, сміється. Однак виявилося, що Олена Сергіївна викликала мене для того, щоб рекомендувати як кандидата на отримання академічної стипендії Президента України».

…Цілеспрямованість. «До Каразінського я вступав цілеспрямовано, оскільки «каразінська» школа політології вважається найсильнішою в Україні. А соціологічна база надає філософській політичній науці практичного та «живого» окрасу».

…Надія. Юнак ще не втратив  здорового максималізму молодості. «Вважаю, що в нашій країні зміни та реформи є цілком можливими, ділиться найкращий студент соціологічного. Однак потрібно кардинально трансформувати методи їх імплементації. Переконаний, що наше майбутнє залежить, в першу чергу, від нас самих та від наших дій».

Роман ДЯЧКО.