З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
22 січня у Великій Хімічній відбулось спільне засідання представників Первинної профспілкової організації та Студентського самоврядування, на якому затверджували додаткові рейтингові бали до стипендії. Захід відбувався декілька годин в присутності членів стипендіальної комісії, представників факультетів, студентів, які бажали дізнатись, скільки додаткових балів вони отримали за свої досягнення.
Робочі групи факультетів надали профкому і Студраді оброблені дані і зведену таблицю. Їх перевірили на відповідність до п 5.16 правил призначення стипендії. Далі стипендіальні комісії додаткові бали додавали до балів за успішність. Цього року документи на додаткові бали подали близько 500 студентів.
Голова Студради Марина ДУДНІЧЕНКО: «Цього разу на засіданні було декілька суперечливих ситуацій щодо нарахування балів, тож, аби уникнути в майбутньому подібних ситуацій, ми готуємо ряд змін до пункту про правила призначення додаткових балів, які будуть подані на розгляд Великої Вченої ради».
К. ДАША, спецкор.