Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Народилася традиція

 

Ставайте щасливішими

ВІД РЕДАКЦІЇ. Вчені стверджують, що допомога іншій людині робить людину  щасливішою на 15%. А за психологами «The Terman» – допомога ближньому подовжує тривалість життя. Магістранти факультету психології у новому році вирішили перевірити це на собі: зробити щасливішими себе і ощасливити інших.


До свого  випуску у лютому вони за Каразінським Кодексом цінностей вирішили  допомогти пацієнтам Обласного  дитячого  туберкульозного  санаторію (за даними Харківського обласного лабораторного центру, захворюваність на туберкульоз щоріч зростає на 0,6%-1%. Значна частина із них – діти). Склали розважальну програму, придбали  подарунки, влаштували інтерактивний театр, в кінці якого Святий Миколай роздав солодкі подарунки. «Такі ігри допомагають краще контактувати один з одним: розуміти емоції, слухати інших», – пояснює староста групи магістрів Юлія Зібарова. Волонтери сподіваються, що народилася прекрасна традиція, а майбутні покоління магістрантів  продовжуватимуть «ощасливлення» ближнього і самого себе.

Р. ДЯЧЕНКО, спецкор.