Четвер, червня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Товаришу керівнику академічної групи

 

Як справжня родина!

ВІД РЕДАКЦІЇ. Конкурс на кращу студентську групу назвав переможців, серед яких і група УО-31 (нині УО-41) факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу. За високоякісну роботу з підготовки та виховання фахівців відзначено куратора групи,  завідувача кафедри міжнародних економічних відносин проф.  Н. А. КАЗАКОВУ. Надію Артурівну нагороджено почесною грамотою і  з нагоди 10-ої річниці Української асоціації економістів-міжнародників.  Про секрет успіху куратора та студентів дізнавалася наш спецкор Таїсія ЄРОХІНА.

Дарія СКАЛОЗУБ, староста: «Наша група стала кращою, тому що наш колектив переповнений мотивованими студентами, які домагаються своїх цілей! Ми займаємося і науковою діяльністю, і життям самого університету, а також наші студентки беруть активну участь в житті  улюбленого міста. У нашій групі є  творчі люди,  професійні спортсмени! І значний важливий внесок нашого куратора – Казакової Надії Артурівни! Починаючи від простої допомоги у виборі теми курсової роботи,  закінчуючи керівництвом написання наукових робіт і статей. Надія Артурівна допомагає і підтримує при виборі програм навчання закордоном. Вже другий рік наші студенти їздять по обміну вчитися до Італії. За цей час ми стали справжньою родиною!»


Надія Артурівна КАЗАКОВА, куратор: «Секрет успіху студентів цієї групи – в їх працьовитості і відповідальності. Вони виграють олімпіади, їх нагороджують іменними стипендіями, вони завойовують гранти. Коли студенти старанні й амбітні, хочуть отримувати знання, можливості знайдуться, адже університет цьому сприяє. Я ставлюся до своєї групи, як до друзів, які завжди поруч з тобою. Як куратор, допомагаю їм, але часто вони самі мене направляють. Їхня  планка дуже висока – а я за ними тягнуся. Я належу до старшого покоління, тож у мене присутній страх новизни, а ось у них - цього абсолютно немає. Вони не бояться нових людей, місць, спілкувань... Ми працюємо для душі, за потребою. Можемо списуватися онлайн і вночі, і вранці. Любимо відвідувати театр, кіно, зоопарк... Коли  студенти щасливі, з ними розвиваєшся і ти щасливий. Я навіть більше від них отримую енергії, ніж вони від мене. Наш спільний девіз роботи: пізнавати все нове, досліджувати, жити тут і зараз».

Таїсія ЄРОХІНА.