Вівторок, червня 25, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Досягнення! Соціологічний

Освіто – освітлюй!

Вихованка Каразінського, відділення журналістики філологічного, Ганна СИЛАЄВА перемогла у конкурсі на посаду продюсера Суспільного мовлення у Харківській області!!! Так,  виборола – у конкурсі Національної громадської телерадіокомпанії України в 23 областях держави. Заявки на участь у конкурсному відборі подавали 234 кандидати: 124 — на посаду продюсерів філіалів та 110 — на менеджерів. Читайте  розмову нашого кореспондента із Ганною.

Кінця самовдосконаленню немає!

–  Чому вирішили  взяти участь у конкурсі на посаду продюсера  Суспільного мовлення у Харківській області?

–  Я не вагалася ані хвилини, що маю спробувати.  Суспільне мовлення для мене, з огляду на мій журналістський фах, — найголовніша реформа в сучасній Україні. Хай вибачать мене поліція і податківці. Адже від суспільного мовника залежить наша з вами картина світу, уявлення про Україну і людей, які в ній живуть,  про те, що відбувається. Я щиро в це вірю. І саме тому відважилася на участь у конкурсі. Страшенно тішуся своєю перемогою, страшенно! Хочу стати частиною Суспільного мовлення, адже окрім телебачення, ще є радіо – і я хочу, щоб воно стало модним у Харкові! Мовчу про безліч інших цифрових мереж.

– Як університет вплинув на Ваше життя?

– А як впливають на нас вітаміни? Повітря? Сонячне світло?  Університет заклав базу, дав мені мікроелементи для подальшого зростання. Саме в Університеті мене навчили працювати з інформацією. Навчили читати тексти. Навчили писати. Головне – навчили, що кінця навчанню і самовдосконаленню немає. Ніколи не наступить та мить, коли ти зможеш сказати: от тепер я неперевершений профі. Завжди попереду буде новий виклик.

– А що для Вас означає цей новий виклик?

–  Перемога вимагає від мене концентрації усіх зусиль, усіх потужностей, усього потенціалу – професійного, творчого, інтелектуального і навіть емоційного.

Зупиніться на етапах свого професійного зростання…

– Шеф-редактор MediaPort, журналіст BBC Україна у Харкові, кореспондент НТН, викладач  кафедри прикладної соціології та соціальних комунікацій Каразінського університету, читала  курс «Журналістські технології».

–  Як пройшов перший робочий день продюсера?

– Сподіваюся, я не стану кабінетним посадовцем. Готую нові проекти, підбираю команду, яка разом зі мною вибудовуватиме суспільне мовлення у Харкові.

К. БОНДАР.