Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Відлуння зимових жнив

 

Психологи не нервують

Сесія – супроводжується стресом та нервуванням. Але тільки не у психологів.

«Страх виникає від невідомого, – розказує практичний психолог вищої категорії Руслан Попок. – Найкращий метод боротьбі з невідомим – зібрати якомога більше інформації, а потім «відпустити» ситуацію».

Берднікова Катерина, третьокурсниця: «Тиску на психіку взагалі не відчуваю. Допомагає чітке розуміння свого максимуму. Я завжди аналізую ситуацію, свій рівень знань.  Основна думка після екзамену – я зробила все, що могла».


Бершина Карина, третьокурсниця: «Хвилювання майже не було, тому що навчилася абстрагуватися від зовнішнього і позбавлятися високої тривожності. У таких ситуаціях вміння розслабитися в потрібний момент дуже важливе. Допомагає також заняття спортом. Активний відпочинок, фізичні вправи, чай з м'ятою або кава з шоколадом – ось, що завжди в нагоді. Також сильно допомагає взаємодія з тваринами».

Спеціаліст психологічного центру «1000 ідей» Олена Назаренко радить більше посміхатися. За її словами, сміх – це найпотужніше джерело позитивної енергії.

Роман ДЯК.