З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Так спрогнозував 2 лютого байбак Тимко ІІІ – хвостатий синоптик Харківського університету, вихованець біологічного факультету, який мешкає на Біологічній станції у Гайдарах Зміївського району, яким опікується хранитель традицій проф. В. А. ТОКАРСЬКИЙ. Віктор Арсентійович: «Це Тимко третій – онук Тимка першого, який у 2004 р. вперше спрогнозував весну українцям. З 2012-го вже його син – Тимко ІІ –спрогнозував настання весни і попросився на пенсію. Сьогодні він на заслуженому відпочинку, а його син Тимко ІІІ, з діда-прадіда, віщун весни, і прошепотів мені своє пророцтво – Через шість тижнів настане тепла весна…»