П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Відлуння свят

Привітання

До 213-річчя Харківського університету надійшли привітання.

Від президента НАН України, академіка Бориса Євгеновича ПАТОНА:

«…університет став одним із провідних навчально-наукових і культурних центрів України, відомим далеко за її межами, який готує фахівців із багатьох галузей знань. Велике значення має результативна взаємодія університету та  НАН України на двосторонній основі і в рамках діяльності Північно-східного наукового центру НАН України та МОН України». Академік побажав всім працівникам Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна доброго здоров’я, благополуччя, наснаги, нових творчих успіхів на благо України.

Від президента Асоціації випускників, викладачів і друзів, академіка Володимира Петровича СЕМИНОЖЕНКА. Вітальний лист від голови Північно-східного наукового Центру НАН України, президента Асоціації випускників, викладачів і друзів університету, академіка Володимира Петровича СЕМИНОЖЕНКА підкреслює, що Каразінський університет завжди був символом науки, просвітництва та інтелектуального пошуку. Висловлено побажання слави та процвітання рідному університету.

Від віце-президента НАН України, голови Наглядової ради університету, академіка Анатолія Глібовича ЗАГОРОДНЬОГО:


«Наш університет (я свідомо вживаю слово НАШ, бо він був і залишається моїм материнським університетом) є одним із найкращих університетів в Україні і все більше проявляє себе у світовому науково-освітньому просторі як університет міжнародного рівня». У вітальному листі зазначено, що Каразінський університет успішно розвивається і має все необхідне для досягнення нових висот і в підготовці фахівців найвищого ґатунку, і в освіті, і в науці».