З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Виповнився рік з того дня, як пішов від нас у вічність Заслужений професор Харківського університету, відомий учений, геолог, Вчитель багатьох поколінь геологів Петро Васильович ЗАРІЦЬКИЙ. Пішла з життя Людина безмежно віддана Університету, своїй справі, професіонал, який все своє життя присвятив літології, яку вважав найперспективнішою галуззю геології. А ще у 2018 Петру Васильовичу виповнилося би 90! Гідне життя для тих, хто хоче бачити взірець Ученого.
Студенти і колеги, учні Петра Васильовича пам’ятають його як надзвичайно принципового і об’єктивного вчителя. Понад усе він цінував у людях жагу до знань, наполегливість у навчанні та чесність і завжди був готовий допомагати тим, хто прагнув до самовдосконалення. Саме таким і залишився у нашій пам’яті Петро Васильович.
Світла пам’ять…
Кафедра мінералогії, петрографії та корисних копалин, друзі і колеги: Ф. М. АНДРЄЄВ, В. І. ГАПОН, Е. В. ГАПОН, В. П. ХИЖКОВИЙ, В. І. РЕДІН та ін.