Вівторок, червня 25, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Підбиваємо підсумки

 

 

Рейтинг  –   позитив!

ВІД РЕДАКЦІЇ: Власники титулу "Найкраща група 2017" студенти третього курсу факультету геології, географії, рекреації та туризму із зимовою сесією впорались успішно кількість отриманих балів їх приємно порадувала.

У групі ГГ-31 – 23 студенти. Їхня зимова сесія складала п'ять іспитів. Група добре себе проявила - кількість відмінників і хорошистів значно зросла. П'ятеро студентів –  Денис Балаклійський, Яна Іхненко, Ірина Куценко, Інна Куценко та Юлія Сержантова – склали усі іспити на п'ятірки! Минулої сесії більшість відмінників мали бали в діапазоні 90-95, а нині – 94-100. Близько половини групи отримали одну або дві «четвірки», а середній бал у них   – за 88!

Староста групи Юлія Сержантова: «Найскладнішим виявився перший іспит – з інформатики. Складність викликала робота за комп'ютерами і теоретична частина, які були досить об'ємними. Не зважаючи на всі труднощі, ми отримали гарні результати. Іспит приймали два молодих і амбітних викладача –  Катерина Олександрівна Кравченко та  Павло Олексійович Кобилін, які працювали під керівництвом професора Сергія Васильовича Кострікова. Наступною була  педагогіка (доц. А. В. Донцов). Третій іспит з курсу "Економічна і соціальна географія України" приймав доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Вірченко Павло Анатолійович. Іспит з «Фізичної географії України» приймала доц. В. Г. Клименко. Практичні заняття з цього предмету вела наш куратор – старший викладач Катерина Борисівна Борисенко. Останнім складали дуже цікавий і важливий предмет – «Основи менеджменту» у високого професіонала – доц.  Ю. І. Кандиби. З цієї  дисципліни ми  отримали  найбільше високих балів».

Студенти ГГ-31 не заперечують, що нова рейтингова система вплинула на їх успішність, адже кожен намагається приділяти увагу кожному предмету, кожному балу, отримувати додаткові завдання.

"Мене радує те, що в умовах жорсткої конкуренції, група працює злагоджено, ми допомагаємо одне одному, не втрачаємо дружбу: разом їздимо на екскурсії, робимо домашні завдання, готуємося до модулів та іспитів, щиро радіємо, коли наші одногрупники виборюють вищі місця в рейтингу", – додає Юлія.

Д. КАЛЬНІЦЬКА.