П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Сесія. МЕВ та ТБ

 

Мотивовані першокурсники

ВІД РЕДАКЦІЇ.  Першокурсники спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу успішно склали другий у своєму житті екзамен. Лекції до профільної дисципліни «Вступ за спеціальністю» читав доц. А. Ю. ПАРФІНЕНКО, завідувач кафедри туристичного бізнесу та країнознавства, а семінарські заняття проходили з доц. Л. В. КУЧЕЧУК. Нам випала нагода побувати на цьому іспиті.

Вже на підході до аудиторії чую жваві репліки студентів. Я ставлю свої запитання: «Як налаштовані? Як минув перший у житті екзамен?» Роман Мороз та Стас Ковальчук: «Перший екзамен з політичної географії світу пройшов краще, ніж очікували. І сьогодні сподіваємося на «п’ятірки», бо у семестрі чимало попрацювали і вже набрали багато балів. Усі білети проштудіювали». Заходить викладач – і студенти налаштовуються на роботу. Я всім бажаю успіхів і покидаю аудиторію.

Чи задоволені результатами іспиту?

Доц. А. Ю. ПАРФІНЕНКО:

На перший курс до нас прийшли дуже мотивовані студенти, що підтверджують і результати іспиту. Багато оцінок "відмінно". Активні студенти, які набрали максимальну кількість балів, Станіслав Ковальчук, Роман Мороз, Іван Сушинський, Ірина Одинець, Ярослава Дяченко, Марія Миронюк, Юлія Сидорук, Дар'я Прилуцька.

У чому секрет успішної оцінки?

На остаточний результат сильно впливає робота протягом семестру, адже студент має можливість набрати 60 балів більшу частину. Я задоволений їхньою роботою. Студенти цікавляться різними аспектами міжнародного життя, відвідували семінарські заняття, вивчали необхідну літературу, були учасниками тренінгів, школи дипломатії. Також позитивно проявили себе на факультетському зимовому турнірі «Що? Де? Коли?», різних дискусіях. Все це обумовлює живу зацікавленість у навчанні й науці.


Т. СОВА.