Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Мить. Лютий-2018

Свято самоврядування

Заступник декана Світлана Германівна ЯНОВСЬКА: «На факультеті психології День студентського самоврядування завжди святкується цікаво. За традицією ми передаємо студентам все управління на факультеті за допомогою символів влади – так званої «Золотої Психеї». Студентській адміністрації ми віддали ключі від наших кабінетів, а нас, у цьому році, студенти запросили в аудиторію студентського колегіуму. Порадували самотужки випеченим печивом у вигляді символу факультету – літери «Псі». Крім того, цього дня студенти проводять заняття. Щоразу свято доповнюється чимось новим – на цей раз сюрпризом стала фотовиставка. Студенти підходять творчо до організації Дня самоврядування: наприклад, то робили скульптуру студента, завішаного шпаргалками, то проводили флешмоби... Завершився день загальним засіданням факультетської та студентської адміністрації».

Валерія ЗЮЗЮКІНА, заступник студентського декана: «День самоврядування на факультеті психології – це майданчик для продуктивного діалогу та просто веселе свято в сімейній атмосфері! Виставка "Студентського самоврядування в обличчях" була відкрита саме в День студентського самоврядування на «Площі психологічної свободи». Виявляється, у нас дуже багато талановитих фотографів. Щира подяка нашому студентському декану Олі Тихоновій, вона автор ідеї, та велика вдячність адміністрації факультету психології за те, що підтримали нас».

Мить зупиняла Т. ЗАХАРОВА.

 

 

Ярмарок вакансій: тебе шукає робота

Двічі на рік Навчальний центр практичної підготовки і працевлаштування управління якості освіти Каразінського  університету проводить «Ярмарок вакансій», який є своєрідним майданчиком для діалогу між активними студентами, що шукають роботу, та роботодавцями, які прагнуть залучити до своїх рядів кваліфікованих спеціалістів.


У Північному корпусі університету пройшов ХІІІ «Ярмарок вакансій», на якому 47 потенційних роботодавців пропонували студентам найрізноманітніші вакансії первинної та вторинної зайнятості.

– Я хочу подякувати нашому генеральному роботодавцю – компанії «NixSolutions» та нашим партнерам – компанії «EPAM Systems» та Первинній профспілковій організації студентів, аспірантів та докторантів університету. Окрему подяку хочу висловити волонтерам від Студентської ради та Профспілкової організації, які надзвичайно полегшили роботу нашого Центру, допомагаючи організувати роботу ярмарку, –  відзначив директор Центру працевлаштування студентів та випускників університету Дмитро Олександрович ЛОБАНОВ.

Для участі в заході було попередньо зареєстровано близько 200 студентів, сумарна ж кількість учасників ярмарку склала близько 1000. Студенти мали можливість познайомитися з провідними вітчизняними та міжнародними компаніями, знайти місце працевлаштування або стажування для набуття практичного досвіду, залишити своє резюме або встановити контакт для подальшого зв’язку з роботодавцями.

А. МАЙСЬКА.