Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська

 

 

Економісти – кращі

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. За підсумками конкурсу на кращу студентську групу третє місце посіла група ЕН-31 (нині ЕН-41) економічного факультету. Середній бал успішності студентів становить 4,2. У групі 14 осіб з активною життєвою позицією.


Доц. О. О. КРИКУН, куратор групи: «Студенти ініціативні й творчі. Староста у нас найкраща, перш за все, це лідер у всіх якостях. Лера відповідальна, ініціативна та має гарні задатки ефективного менеджера. Ярослав Журба, Данило Жмурко, Артур Хлібосолов, Ігор Черниченко – лідери у всіх напрямках студентського життя. Вони володіють якостями новаторства і творчого підходу, уміють вести за собою, здатні до саморозвитку.

Ярослав – голова Студентського наукового товариства факультету. Студенти беруть активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях та мають нагороди за участь в олімпіадах, конкурсах. Допомагають в організації економічного турніру для 10-11 класів, де були модераторами. Данило посів І місце у турнірі з волейболу (кубок студентського профкому), Артем – ІІІ місце у другому всеукраїнському турнірі з волейболу пам’яті гравця ВСК «Юридична академія» Мартиненка О. Є. та І місце у турнірі з волейболу, Паніна А. В. і Чупова Д. Р. – І місце у чемпіонаті Харківської області з черлідингу (IFC) та І місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя».

Студенти вже самі активно шукають місця для проходження виробничої практики, прагнуть відчути себе членами підприємства, хочуть самостійності. Проходили навчальну практику в Польщі: Євгенія Вавілова, Данило Жмурко, Валерія Меденець, Анастасія Паніна, Артур Хлібосолов, Ігор Черниченко, Дар’я Чупова, Діана Коротка. Кураторська година допомагає зробити спілкування відкритішим, своєчасно довести інформацію, вирішити поточні проблеми і завдання. Наприклад, допомагала Дар’ї Чуповій та Анастасії Паніній з поїздкою за програмою «Work & Travel». Разом відвідуємо театри, Харківський художній музей, дельфінотерапію, боулінг та різні концерти. Артем Отенко – наш оптиміст, ставиться до будь-якої ситуації з іронією, жартує, піднімає настрій. Данило Жмурко грає на гітарі. За перемогу в конкурсі на кращу студентську групу нам дали можливість обрати екскурсію в будь-яке місто України. Ми скористалися такою нагодою та здійснили поїздку Харків-Ізюм-Святогірськ (Слав’яногірськ)».

К. БОНДАР.