Субота, травня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Листи

 

 

Створення Каразінського олімпійського центру

 

У лютому в Харківському університеті відбулися  Установчі збори зі створення в університеті осередку Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. До університету у зв’язку з цим надійшов лист.

З НОК України


Від Президента Національного олімпійського комітету України  Сергія Бубки на ім’я  ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, академіка В. С. Бакірова надійшов лист з таким повідомленням:  «Шановний Віле Савбановичу! Від імені Олімпійської родини України вітаю з обранням на посаду Голови осередку в Каразінському університеті відділення НОК  в Харківській області. Вірю, що та вагома робота з розвитку та популяризації спорту серед молодого покоління, яка проводиться, знайде подальше плідне продовження, що, в свою чергу, сприятиме  зростанню лав прихильників олімпійських ідей та здорового способу життя на Харківщині.

Щиро бажаю Вам і Вашій команді однодумців натхнення, сил та наснаги для досягнення нових успіхів і добрих справ на благо нашої рідної країни. Миру, добра та злагоди!

З повагою,   Сергій БУБКА, Президент НОК, Олімпійський чемпіон.