З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
У лютому в Харківському університеті відбулися Установчі збори зі створення в університеті осередку Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. До університету у зв’язку з цим надійшов лист.
Від Президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки на ім’я ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, академіка В. С. Бакірова надійшов лист з таким повідомленням: «Шановний Віле Савбановичу! Від імені Олімпійської родини України вітаю з обранням на посаду Голови осередку в Каразінському університеті відділення НОК в Харківській області. Вірю, що та вагома робота з розвитку та популяризації спорту серед молодого покоління, яка проводиться, знайде подальше плідне продовження, що, в свою чергу, сприятиме зростанню лав прихильників олімпійських ідей та здорового способу життя на Харківщині.
Щиро бажаю Вам і Вашій команді однодумців натхнення, сил та наснаги для досягнення нових успіхів і добрих справ на благо нашої рідної країни. Миру, добра та злагоди!
З повагою, Сергій БУБКА, Президент НОК, Олімпійський чемпіон.