П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Краща кімната

Наш секрет – затишок!

ВІД РЕДАКЦІЇЇ. Найзразковішою кімнатою гуртожитку №9 стала 337! Вітаємо її мешканок, студенток факультету математики та інформатики, – першокурсницю за спеціальністю "Математика" Олену ПЕРЕСТУ та п’ятикурсницю за спеціальністю "Інформатика" Євгенію ДЄДОВУ. Як їм вдалося отримати звання «Зразкової кімнати» дізнавалася наш кореспондент.

Олена ПЕРЕСТА: «Гадаю, секрет перемоги у тому, що в нашій кімнаті присутня атмосфера затишку, а не тільки чистота і акуратність, що зустрічається в багатьох кімнатах гуртожитку».

Євгенія ДЄДОВА: «Ми не маємо якихось особливих правил щодо утримання порядку. Просто маємо взаєморозуміння  – і в спілкуванні, й у побутових питаннях».

Олена ПЕРЕСТА: «Спочатку ми звикали одна до одної, адже це повинен пройти кожен мешканець в гуртожитку, та згодом не помітили, як дійсно стали подругами. Зараз часто разом проводимо вільний час, у нас з'явилася спільна компанія, ходимо в кіно, парк, кафе...»

 

Т. СТЕПОВА.