Середа, грудня 06, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ІЗ 8 Березня!


Любов Григорівна 
ЖУРБА: зрослася з університетом

А роки летять… і ось ідуть на заслужений відпочинок ті, з ким пропрацював в одному колективі десятки років, з ким ділив радість та турботи від напружених робочих буднів! У ці весняні святкові дні не можна не згадати про жінку, яка віддала університету понад 40 років свого життя. Любов Григорівна ЖУРБА. Начальник господарчого відділу, сумлінний, відданий своїй роботі фахівець, керівник та просто прекрасна жінка!  Два роки тому Любов Григорівна вийшла на заслужений відпочинок, але її зв'язок з університетом не перервався.  Адже, як стверджує проректор з адміністративно-господарчої роботи Володимир Степанович ПАХАРЕНКО, університет має добрі традиції – всіляко підтримувати заслужених, відданих своїй роботі працівників. Володимир Степанович:

– Особисто я знаю Любов Григорівну ЖУРБУ з 2000-го р.. Вона уже була начальником господарчого відділу. Знаю її як активну людину, енергійну, віддану роботі. Адже вона частенько працювала і у вихідні та святкові дні! Любов Григорівна дбала про всі господарчі справи як справжня господиня. Організовувала роботу усіх комендантів спочатку одного Головного корпусу, пізніше освоювала зі своїм колективом і Північний корпус. Пригадайте, в якому стані нам дістався той корпус… Однак Любов Григорівна завжди дбала про порядок, дисципліну, вирішувала усі робочі  проблеми, сприяла покращенню умов в навчальному процесі та науково-дослідній роботі, створюючи атмосферу комфорту та чистоти.

Чи підтримуєте зв'язок з Любов’ю Григорівною?

– Так. Наші працівники господарчої служби спілкуються з Л. Г. Журбою, ми регулярно допомагаємо у всьому, що Любов Григорівна потребує. Наразі Любов Григорівні – 72 і проживає вона у сільській місцевості, у с. Коротич. Тому потребує і палива, і певних ремонтних робіт у будинку. Час-від-часу наш технік М. П. Устименко спілкується та допомагає їй по господарству. Окрім того, наш колектив щиро вітає Любов Григорівну  з усіма святами, підтримуємо постійні тісні зв’язки. Адже Любов Григорівна – Заслужений працівник, пройшла важкий та важливий трудовий шлях в університеті – відновлення університетських приміщень, освоєння Північного корпусу, завжди дбала про те, щоб студенти і ми з вами навчалися та працювали у комфорті. Стала для всіх нас шанованим і прекрасним фахівцем, і ми беремо приклад з неї! Бажаємо Вам, Любов Григорівно,  і на заслуженому відпочинку залишатися такою ж активною людиною, дивитися з оптимізмом в майбутнє, довгих років життя!

Ліна ТИМАРСЬКА.