Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Староста групи

 

«Якщо  захочу, то я зможу», – Ганна СМИРНОВА

 

П’ятикурсницю філологічного Ганну СМИРНОВУ з відділення  «Українська мова та література», заступник декана доц. Н. І. ГНОЄВА називає кращою старостою:  «Лише сильна людина з лідерськими здібностями може впоратися із цією відповідальною посадою».

З першого курсу Ганна виконує обов’язки старости групи і вважає, що налагоджувати стосунки в колективі їй допомагають дружелюбність та комунікабельність.  Також Ніна Іванівна зауважила, що саме Ганна виділилася з-поміж інших тим, що бере активну участь у науковому житті університету.
«Спочатку це було непросто», –  підкреслює моя співрозмовниця, та з часом  звикла гарно  виконувати свої обов’язки: інформувати одногрупників, налагоджувати стосунки в колективі, відповідати за відвідування пар студентами, заповнювати журнал тощо. Дисциплінована та організована Аня уміє розподіляти час: на четвертому курсі взяла участь в VІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, де на І етапі серед 20 студентів І–V курсів виборола перше місце.  На обласному етапі ІІ місце. Бакалаврат закінчила з червоним дипломом. Нинішню зимову сесію Аня закрила на п’ятірки,  та один залік зі спецкурсу «Аналіз середньовічного і ранньомодерного тексту» на 4, (залік виявився для респондентки найскладнішим).

 

Сама ж студентка стверджує, що всі викладачі філологічного факультету зробили неоціненний внесок в її досягнення. Особливо Ганна завдячує В.Д. ПОНОМАРЕНКО, що читала курс «Морфології та словотвору», та науковому керівникові  О.І. БОРЗЕНКУ.

Олександр Іванович: «Ганна обдарована й дуже організована.  Її студентське дослідження має серйозну наукову перспективу. До того ж із нею легко співпрацювати: вона не лише висловлює оригінальні ідеї, але й уміє їх реалізувати». 
АЛІНА  МАРТОВИЦЬКА, одногрупниця: «Аня сумлінно ставиться до своїх обов'язків: і навчається відмінно, і як староста вміє організувати групу. Із групою Аня має завжди дружні стосунки». ОЛЕКСАНДРА БАРИНОВА, одногрупниця: «Через старосту щодня проходить дуже багато інформації. Для одногрупників Ганна це людина, яка знає все і завжди. І за це ми їй вдячні».

Дарія СКУБ, студкор.