З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
П’ятикурсницю філологічного Ганну СМИРНОВУ з відділення «Українська мова та література», заступник декана доц. Н. І. ГНОЄВА називає кращою старостою: «Лише сильна людина з лідерськими здібностями може впоратися із цією відповідальною посадою».
З першого курсу Ганна виконує обов’язки старости групи і вважає, що налагоджувати стосунки в колективі їй допомагають дружелюбність та комунікабельність. Також Ніна Іванівна зауважила, що саме Ганна виділилася з-поміж інших тим, що бере активну участь у науковому житті університету.
«Спочатку це було непросто», – підкреслює моя співрозмовниця, та з часом звикла гарно виконувати свої обов’язки: інформувати одногрупників, налагоджувати стосунки в колективі, відповідати за відвідування пар студентами, заповнювати журнал тощо. Дисциплінована та організована Аня уміє розподіляти час: на четвертому курсі взяла участь в VІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, де на І етапі серед 20 студентів І–V курсів виборола перше місце. На обласному етапі – ІІ місце. Бакалаврат закінчила з червоним дипломом. Нинішню зимову сесію Аня закрила на п’ятірки, та один залік зі спецкурсу «Аналіз середньовічного і ранньомодерного тексту» на 4, (залік виявився для респондентки найскладнішим).
Сама ж студентка стверджує, що всі викладачі філологічного факультету зробили неоціненний внесок в її досягнення. Особливо Ганна завдячує В.Д. ПОНОМАРЕНКО, що читала курс «Морфології та словотвору», та науковому керівникові О.І. БОРЗЕНКУ.
Олександр Іванович: «Ганна обдарована й дуже організована. Її студентське дослідження має серйозну наукову перспективу. До того ж із нею легко співпрацювати: вона не лише висловлює оригінальні ідеї, але й уміє їх реалізувати».
АЛІНА МАРТОВИЦЬКА, одногрупниця: «Аня сумлінно ставиться до своїх обов'язків: і навчається відмінно, і як староста вміє організувати групу. Із групою Аня має завжди дружні стосунки». ОЛЕКСАНДРА БАРИНОВА, одногрупниця: «Через старосту щодня проходить дуже багато інформації. Для одногрупників Ганна – це людина, яка знає все і завжди. І за це ми їй вдячні».
Дарія СКУБ, студкор.