Субота, липня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Спосіб життя

 

Що Ви робите в Інтернеті?

ВІД РЕДАКЦІЇ. А що Ви робите в інтернеті? Про це запитали ми у в університетської громади.

Юлія СЕРЖАНТОВА, третьокурсниця факультету геології, географії, рекреації та туризму: «Користуюсь інтернетом дуже часто. Я староста, тому використовую його для комунікації та спілкування  з друзями,  з одногрупниками та викладачами. Шукаю інформацію,  необхідну для навчання, а ще читаю новини».

Т. Ф. ІЛЬЇНА, завідувач відділу гуманітарної літератури: «Щоденно користуюсь інтернетом. Це для бібліотекаря важливий ресурс – шукаємо книжки, відомості про письменників, готуємось до виставок. Інтернет і вдома і на роботі є. У вільні хвилини використовую мережу для пошуку кулінарних рецептів або інформації про улюблених авторів, артистів».

Вадим ПЛАХТІЙ, магістрант факультету радіофізики біомедичної електроніки і комп’ютерних систем: «Користуюся інтернетом майже весь час, коли не сплю. В основному він мені допомагає тримати зв'язок з моїми друзями. Працюю інженером в ІРЕ ім. А Я. Усикова Національної академії наук України, тому на роботі я ним теж користуюся постійно».

Доц. В.Г.ШЕВЧЕНКО, доктор фізико-математичних наук, кафедра астрономії: «Інтернетом користуюсь кожного дня. Зранку приходжу на роботу й одразу вмикаю комп'ютер. Спочатку перевіряю поштову скриньку й обов'язково читаю наукові новини, цікавлюсь погодою, а ще користуюсь інтернетом в навчальних цілях».

Антон ВАРАНОВ,  четвертокурсник філологічного: «Близько 15 годин на добу користуюсь інтернетом. 70% – часу в мережі припадає на роботу та навчання, 20% – на перегляд фільмів і серіалів, 5% – на дискусії в інтернеті та коментарі, 5% – інші розваги».

Доц. П. А. ВІРЧЕНКО, кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства: «Використовую інтернет для роботи, науки, рідше – для дозвілля. Я наповнюю наш сайт – публікую новини про конференції, практики, нагороди. Соціальні мережі – зручний спосіб комунікації з колегами з інших міст та друзями».

В. І. ФОМЕНКО, старший викладач кафедри журналістики: «Інтернет використовую переважно для роботи. В університеті для пошуку та вивчення нових матеріалів, корисних для викладання моїх предметів, а також для активного дистанційного спілкування зі студентами».

Опитували К. ТАРАС, Д. КАЛЬНІЦЬКА.