З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Студенти Харківського університету першокурсниці фізичного факультету Даніела ГЛЕЗІНА та юридичного Дар'я БИКАНОВА в Євразійському національному університеті імені Л.М. Гумільова (м. Астана, Казахстан), де проходила Міжнародна олімпіада з іноземних мов для студентів немовних спеціальностей, стали переможцями Міжнародної олімпіади!!! Дар'я Биканова за результатами конкурсу посіла ІІ місце. Студентку-переможницю до олімпіади підготувала доцент кафедри англійської мови Ірина Авдєєнко. Вітаємо!
У другому турі Чемпіонату України студенти Харківського університету обіграли ПНТУ з рахунком 8:1! Друга перемога нашої команди принесла нам у скарбничку ще три очки! Сьогодні в турнірній таблиці ХНУ посідає першу сходинку, далі – СумДУ та ПНТУ – у них по ноль очок. Вітаємо!
О. ДЕУС.