Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Підрозділ

 

 

Краса не вимагає жертв

ВІД РЕДАКЦІЇ. Наступного року Навчальному центру естетичної медицини виповнюється 10 років. Тут є всі можливості, щоб стати справжнім фахівцем з лікувальної фізичної культури, масажу та естетичної косметології. Навчальний центр набирає у такі групи: лікувально-фізична культура, масаж, естетична косметологія, дієтологія, фізична реабілітація. Л. Б. ЖУКОВА, директор центру, раніше працювала старшим викладачем кафедри «Цивільної оборони, медицини катастроф та основ медичних знань» медичного факультету Каразінського університету, а нині повністю присвятила себе Навчальному центру естетичної медицини.


– Дуже хотілося створити школу  масажу та реабілітації. А я вже мала великий практичний та теоретичний досвід у цій галузі, написала 14 наукових праць з питань фізичної реабілітації та масажу. Хотілося поділитися своїми знаннями. У 2009 р. мої плани стали реальністю: при медичному факультеті відкрили Навчальний центр естетичної медицини. Сьогодні у нас працюють кваліфіковані спеціалісти: кандидати медичних наук Є. А. Новіков, Ж. В. Сотнікова-Мелешкіна та М. Ю. Павленко, О. Д. Слободяник. Центр обладнаний аудиторіями для практичних занять. У нас навчаються люди не лише з Харкова, а й з інших міст України. У групі – 8-10 осіб, термін навчання упродовж 2 місяців. Як правило, це вечірні групи. Навчаються тут люди від 16 до 60 років. Приємно, що учні центру неодноразово посідали призові місця на конкурсах і змаганнях різного рівня. А для деяких центр дає можливість змінити свій основний фах.

К. БОНДАРЧУК.