З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ВІД РЕДАКЦІЇ: «Найкраща група на медичному – ВІ-506», – переконана студентський декан Ксенія РОМАНОВСЬКА: «Вони – учасники міжнародних олімпіад, наукових конференцій, вже працевлаштовані медичні працівники, активісти громадського життя».
У групі – 16 студентів, семеро – іноземні громадяни. Усі відмінники та «хорошисти». Наприкінці третього курсу вони успішно склали перший у житті «Крок». Зеяд та Алі добре володіють російською мовою, роблять усе, щоб заговорити ще й українською. Кожного дня – 3-4 пари занять, влітку – проходять практику в дитячих поліклініках Харкова. Історії хвороб зараховуються як підсумок курсу. Нині студенти вирішують, де проходитимуть інтернатуру. Іноземні громадяни зазвичай складають клінічну ординатуру у себе на батьківщині. Валентина Дмитрівна МАКАРЕНКО, викладач курсу «Дитячі інфекційні хвороби», стала куратором групи вже на 5-му курсі, її враження – позитивні: «Обдаровані люди: на кураторських годинах ми часто розмовляємо про творчі проекти, я схвалюю їхні прагнення. Допомагаю у підготовці до конференцій. Ось на 26-те квітня заплановано доповідь Ірини НЕРОДИК про творчий підхід у викладанні дитячих інфекційних хвороб в рамках ювілейної конференції до 25-річчя медичного факультету».
Староста групи, Дар’я ГОРБАТОВСЬКА: «Пам’ятним стало минулорічне святкування Дня факультету. Це був найвеселіший день для групи. Зняли все на відео». Більшість одногрупників вже працює, зайняті громадськими справами: Кирило ВЛАСОВ – операційним медбратом, Сабріна АНСАРІ – активістка Студради, Данило ВОЛКОВ – співробітник профкому і медбрат. Після випуску планують збиратись якомога частіше разом.
Надія РУБІНІНА.