П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Готуємо професіонала!

 

 

І вчитель, і  друг!

ВІД РЕДАКЦІЇ. Заступник декана з виховної роботи з іноземними студентами Каміль Єліясович ШАМУН розповів для газети про організацію роботи та проблеми, які доводиться долати.


Каміль Єліясович ШАМУН:

– Кожна кафедра подає мені звіт про присутність студентів на заняттях. Я суворо це контролюю. На мою думку, якщо студент не з’являється  в університеті, то немає мови про його успішність у навчанні. За останні півтора роки під моїм керівництвом показники успішності  значно підвищились. Також звертаю увагу на результати іспиту «Крок», студенти його складають на третьому та 6-му курсах. До мене часто звертаються іноземні студенти за допомогою. Найчастіше вони запитують, як поєднати роботу з навчанням. Пояснюю їм: «Якщо хочеш працювати – працюй, але навчальні години повинні бути відпрацьовані».  Моя головна місія – допомогти їм пристосуватися якнайшвидше до університету та до українського життя.  Намагаюся бути для них і вчителем, і другом. Моя мета – створити якісніші умови для студентів-іноземців. Наприклад, вирішити питання практики, тому що медицина без практики неможлива.

Ж. АДАМЕНКО.