Четвер, червня 13, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Студентська наука

 

Перша заповідь студента!

ВІД РЕДАКЦІЇ. Десятки студентських наукових гуртків медичного факультету об’єднані в Студентське наукове товариство. СНТ запрошує всіх студентів від першого до старших курсів до наукових досліджень!


Олена ДЕЛІЧ, четвертокурсниця, краща студентка, голова СНТ:  «Студентське наукове товариство медичного факультету – зацікавлена в професійному розвитку молодь, яка, незважаючи на навчальну завантаженість, намагається розвивати цей напрямок студентського життя. СНТ має славетну історію. У свій час його очолювали  талановиті та активні випускники факультету: Сюзанна Бєлал, Євген Назаренко. Вони створили ефективну  структуру управління, об’єднали студентів, розпочали співробітництво із Всеукраїнською асоціацією студентів-медиків (UMSA). За ініціативою Наукового товариства проводимо десятки соціальних та медико-профілактичних акцій,  засідання гуртків на кафедрах. Члени СНТ разом із викладачами факультету є співвиконавцями програми Університету «Здоров’я студентів». Окрім допомоги в організації кафедральних конференцій, Наукове товариство щорічно проводить Міжнародну наукову конференцію «Актуальні питання сучасної медицини». У 2018 р. готуємо ювілейну XV конференцію. Ми пишаємося тим, що нам вдалося долучити до участі студентів з Варшавського медичного університету (Medical University of Warsaw), медичного факультету університету Сараєво (Medical faculty of University of Sarajevo), а також – з Єгипту. Щиро вдячні Матеушу Кошмарському та Арміну Шліво за проявлену зацікавленість у нашій діяльності. Також висловлюємо подяку деканові факультету проф. І. В. Белозьорову та Науковому керівнику СНО, завідувачу кафедри загальної практики-сімейної медицини, акад. Української екологічної академії наук, проф. Є. Я. Ніколенку за постійну підтримку та допомогу у розвитку СНТ. Цього року розпочинаємо наукові обміни з Міжнародною федерацією асоціацій студентів-медиків IFMSA».

К. БОНДАР.