З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Стали членами Національної Спілки журналістів України студентські кореспонденти колективу редакції «Харківський університет» Таїсія ЄРОХІНА, Жанна АДАМЕНКО і Надія РУБІНІНА. Усі троє – відмінниці навчання. Усі троє – талановиті і відповідальні студентські кореспонденти. Віримо, що наші друзі і колеги будуть справжніми і компетентними журналістами держави. Вітаємо! Бажаємо творчої наснаги та натхнення!