Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Студентське наукове товариство Каразінського

 

Студент факультету МЕВ та ТБ Олександр Володимирович ТІМЧЕНКО, голова Студентського наукового товариства:

– Сьогодні у студентському науковому активі – понад 300 членів. За минулий рік було проведено понад 70 конференцій, круглих столів та семінарів, «День науки» і «Тижні науки». Активно розвиваються понад 50 науквих гуртків різних напрямків.

МЕВ та ТБ

Студентське наукове товариство Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (СНТ) нараховує практично  стільки ж років, як і сама альма матер. Десятиліттями є традиційними «Каразінські  читання». Квітень –  місяць студентської науки, підбиття підсумків. Науково-дослідна робота студентів та молодих учених у Каразінському традиційно базується на принципах: відсутності  штучного поділу науки на студентську  і професорсько-викладацьку, на поєднанні навчального процесу з науковими дослідженнями,  на підтримці всіх самостійних наукових студентських ініціатив. А результатом такої політики є тісна співпраця викладачів і науковців зі студентами в рамках наявних в університеті науково-дослідних центрів і лабораторій, активна участь молодих науковців у конференціях, наукових семінарах та інших наукових заходах разом/поряд із їхніми науковими керівниками.

Результат –  сотні публікацій, наукові відрядження, стажування, навчання в аспірантурі, захисти кандидатських дисертацій.

 


Факультет іноземних мов

Історичний