Неділя, червня 16, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Мить

Музей історії проводить реекспозицію

ВІД РЕДАКЦІЇ: У Музеї історії університету за фінансової підтримки Харківської обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки України встановлено інтерактивні панелі. Відтепер на них розміщуватимуть найцікавіші матеріали з історії Каразінського університету. 9 серпня відбулася ректорська нарада,  пов'язана з реекспозицією центральної частини Музею історії.
Вікторія Юріївна ІВАЩЕНКО, директор Музею історії:
– Тепер замість стаціонарних вітрин будуть інтерактивні панелі, де будь-який відвідувач зможе самостійно подивитися цікаві для нього сторони життя університету. Наприклад, когось цікавить наука, а когось цікавлять персоналії, студентське життя або ж  символи та  традиції Каразінського. Тобто це все буде стосуватися життя університету, починаючи з 1990-х років і до сьогодення. Це дуже зручна річ, аналогів якої в Україні немає. Подібне зустрічається тільки в музеї Конрада, але робили це польські музейники. У нас же це фактично апробується  вперше.  Зараз вмонтовано панелі, завдяки яким  ми можемо  переглядати відеофайли,  презентації. Протягом декількох місяців буде створюватися спеціальне програмне забезпечення, і відповідно всі  тексти, фотографії, відео, карти і багато чого іншого потрапить до інтерактивних панелей. Таким чином, усі охочі зможуть самостійно подорожувати основними розділами сучасної історії Харківського університету. Крім того, інтерактивні панелі нададуть нам й інші можливості, зокрема, дозволять урізноманітнити виставкову та навчальну діяльність.
Карина ТАРАСЕВИЧ.