Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Слідами наших виступів

Центр приносить результати

ВІД РЕДАКЦІЇ. Ми вже знайомили вас із відкриттям, діяльністю Міжнародного центру мовної сертифікації факультету іноземних мов нашого університету, створеного 19 січня 2018 р. 21 лютого 2018 р. центр одержав офіційну акредитацію Центру тестування Pearson Test of English за номером світової класифікації «Центр тестування 87323». Упродовж лютого-червня на  курсах  англійської мови  у 13 групах п’яти рівнів навчалося 216 викладачів та науковців Університету.

У  кінці кожного місяця у групах проводилось тестування умінь та навичок слухачів із 4-х видів мовленнєвої діяльності, а саме: аудіювання, читання, письмо, мовлення. Саме ці уміння та навички тестуються під час міжнародного іспиту з англійської мови для рівнів A1, A2, B1, B2, C1, C2.

У травні в приміщенні Центру 14 студентів другого курсу економічного факультету  склали міжнародний іспит з англійської мови Кембриджського екзаменаційного центру «Перший сертифікат з англійської мови» 12 студентів склали екзамен на рівень В2, двоє – на рівень В1. Підготувала цих студентів до іспиту Олійник Н.А., викладач англійської мови, доцент кафедри ділової англійської мови та перекладу.

У червні  відбулися міжнародні іспити слухачів центру – викладачів університету.     Письмову частину іспиту проводили викладачі та співробітники центру, а усну частину –  викладачі з Великої Британії та м. Києва і м. Харкова. Перші результати іспиту Pearson Gest of English ми вам і повідомляємо:  26 осіб його успішно склали, а саме: 22 особи отримали  рівень В2, один викладач –  С1, три ІТ-спеціаліста – рівень В1. Викладач Харківського університету ім. В.Н. Каразіна   Тетяна Рохмачова  склала іспит з відзнакою, 18 осіб склали іспит з поміткою «якісно». Екзаменатори з Великої Британії, Києва і Харкова відзначили високий рівень підготовленості Міжнародного центру щодо створення умов для проведення таких міжнародних іспитів та технічного оснащення аудиторій центру, а міжнародна екзаменаційна комісія у Великій Британії відзначила високий рівень підготовки  слухачів, які складали ці іспити. Їх підготували викладачі факультету іноземних мов О. І. Морозова, В. С. Кузьміна, О. О. Полоцька.

У 2018-2019 навчальному році центр  проводитиме підготовку викладачів, науковців та студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна до складання міжнародних іспитів рівнів А1-С2 з англійської мови Міжнародного освітнього центру Pearson (Пірсон) та низку Кембриджських іспитів, а також працюватиме  в інших напрямах. Зверніть увагу, Міжнародний центр одержав право не тільки готувати та приймати низку міжнародних іспитів Екзаменаційного відділу Кембриджського університету в письмовому вигляді, а також бути першим у м. Харкові та в Україні центром онлайн-тестування в нових форматах тестів.

С.НЕМЧОНОК, директор Міжнародного центру мовної сертифікації факультету іноземних мов.