Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Наше здоров’я

Для нас з вами!

ВІД РЕДАКЦІЇ: На подвір’ї гуртожитку №10 вже півроку як працює сучасний футбольний майданчик завдовжки 10 м і завширшки 5 м. Поруч знаходиться гуртожиток №11, а отже студенти аж восьми факультетів (психологічного, біологічного, економічного, соціологічного, МЕВ та ТБ, хімічного, медичного та іноземних мов) отримали можливість  відпочивати з користю, граючи в футбол або вболіваючи за улюблених гравців.

Майданчик нині знаходиться на балансі спорткомплексу, який утримує всі місця для спортивного відпочинку біля гуртожитків. Будівництво футбольного майданчика почалось за ініціативи профспілки. «Два роки тому під час прийому міського голови в нашому університеті представники профспілки звернулися з проханням забезпечити будівництво нового локального спортивного осередку. Майданчик відкрили в грудні 2017 року. Він обладнаний високою огорожею (3,5 м заввишки), зручним і міцним покриттям з необхідною футбольною розміткою, а також лавками для глядачів», – розповів голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів Сергій Сергійович МАХНОВСЬКИЙ. «На облаштування футбольного майданчика було виділено 780 тисяч гривень, половину з яких надала міськрада, іншу половину – університет», – зазначив проректор з адміністративно-господарчої роботи Володимир Степанович ПАХАРЕНКО.

Другокурсник факультету психології Костянтин БУГАЄВСЬКИЙ: «Я спостерігав за будівництвом і  був упевнений, що це буде баскетбольний майданчик,  бо ще зі школи  мріяв стати баскетболістом. Проте більшість моїх товаришів з гуртожитку захоплюються футболом, тож я радий за них і часто спостерігаю за грою. І  двір нашого гуртожитку тепер не такий відлюдний, як раніше...»

А коли ваш покірний слуга  знайомився із  майданчиком, тут грали іноземні студенти і мешканці сусідніх будинків. І життя  продовжувалося креативно. Дякуємо!

Надія РУБІНІНА