З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
У кінці вересня десятеро претендентів у номінації «Студенти вищих навчальних закладів 111-1V рівнів акредитації» на високе звання Молода людина року 2018» і 20 лауреатів отримали нагороди у Харківській міській раді із рук першого заступника міського голови Ігоря Терехова. Серед переможців і вихованка соціологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Крістіна ЧЕРКАСОВА. Це момент гордості не лише для Крістіни (ми писали про Крістіну та її групу минулого навчального року), а й для соціологічного, для всього Каразінського. НЕ ПРОПУСТІТЬ в наступних номерах розмову нашого кореспондента з переможницею.