П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Першокурсники

 

За мрією – до Каразінського!

ВІД РЕДАКЦІЇ. Цього року на спеціальності «Журналістика» філологічного факультету лише 3 бюджетних місця.  Першою за списком стоїть Єлизавета ТІЛЬНА, конкурсний бал якої становить 195. Дівчина закінчила школу з відзнакою, середній бал атестату – 11,8. У групі Єлизавету призначили старостою, тепер їй доведеться стежити не тільки за власним навчанням, а й координувати роботу ще 23 осіб. Успішно приєднатися до каразінської родини першокурсникам допомомагає їхній куратор Ольга Олексіївна Полумисна. Та бути першою – нелегка справа. Єлизавета розповіла нам про те, чому обрала саме Каразінський.

Єлизавета ТІЛЬНА: «Я закінчила Харківську спеціалізовану школу I-III ступенів №62. Про Каразінський знаю з дитинства, тому вважаю, що він є найкращим університетом Харкова. Звичайно, я трохи здивувалася, що мене обрали старостою. Після перших днів навчання хочу сказати, що мені все подобається. Відповідальність, яка лежить на плечах старости ніяк не навантажує, навпаки це дає додаткову можливість поспілкуватися з новими викладачами та знайти з ними спільну мову. Мрію стати телевізійним журналістом, прагну потрапити на «1 + 1» або на «Новий канал». Але спочатку перевірю власні сили на харківських каналах чи в інтернет-виданнях. Для мене прикладами гарних журналістів є Ольга Фреймут та Олена Філонова. У першій мені подобається її вихованість та грація, з неї хочеться брати приклад. У другій – цілеспрямованість, вона самостійно створила собі образ і стала відомою.

Я не люблю сидіти на місці. З 8 класу беру участь у різних олімпіадах і турнірах. Займаюся бальними танцями з 6 років, тож думаю, ще зможу проявити себе на різноманітних конкурсах в університеті, наприклад, в «Alma mater». Разом з партнером ми ставали найкращою парою Харківської області, багато разів вигравали кубок Харкова. Також з колективом їздили до Італії, Чехії, Німеччини. У 10 класі я двічі була на всеукраїнських турнірах: з географії (3 місце) та з історії (2 місце). Того ж навчального семестру я виграла у районному конкурсі «Учень року». Вірю, що Каразінський університет допоможе мені втілити мрію в життя та стати гарною журналісткою».

К. БОНДАР.