Субота, травня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Першокурсник-2018

Що? Де? Коли? Або чому першокурсники обирають Каразінський

ВІД РЕДАКЦІЇ. Кажуть, що все в житті має бути на 100 %. Антон МОЇСЄЄВ також живе за таким принципом. Цього року він вступив на економічний факультет, де стоїть перший за списком та має конкурсний бал 200. Середній бал його документа про освіту – 11, 4. Тепер Антон вирішив підкорювати Каразінський!

Антон МОЇСЄЄВ: «Я закінчив кращий навчальний заклад міста (і не лише Харкова, а  найближчих населених зоряних систем – Харківський фізико-математичний ліцей №27). А Каразінський обрав, бо в нього репутація кращого ВНЗ Харкова, він має свою багаторічну історію та традиції. Куди ще вступати, якщо не сюди? Навчаюся на спеціальності «Економічна кібернетика», тому що ця спеціальність, на мій погляд, ідеально поєднує моє захоплення соціальними науками та фізико-математичну шкільну основу. А ще мої друзі-другокурсники віддали мені свої методички (економіст я чи ні?). Перші тижні навчання пройшли інформативно, сподіваюся надалі теж буде цікаво. Торік я зайняв I місце на обласній олімпіаді з історії, III місце на обласній олімпіаді з російської мови та літератури, I місце на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з географії, завдяки чому зміг поїхати на Всеукраїнську олімпіаду з географії, де я зайняв II місце, тоді Харківська область виграла командний залік. Не менш важливим вважаю своє захоплення грою «Що? Де? Коли?». У позаминулому сезоні команда «Домкрат Гагаріна» стала дворазовим чемпіоном України, а в минулому сезоні команда «Домкрат Ж.», де я був капітаном, виграла перший для Харкова за 5 років Кубок України з «Що? Де? Коли?». Запрошую всіх в Клуб інтелектуальних ігор ХНУ імені В. Н. Каразіна».

 

К. БОНДАР.