Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Переможці!

Здобутки каразінців

ВІД РЕДАКЦІЇ. Минулий квітень став для студентів Каразінського університету плідним: ми брали участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах і конкурсах наукових робіт з географії, математики, перекладу (французька мова), політології, теоретичної механіки, хімії, філософії тощо. І ПЕРЕМАГАЛИ!

У Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Географія» серед студентів класичних та педагогічних університетів посів друге місце студент кафедри фізичної географії та картографії факультету геології, географії, рекреації і туризму Денис БАЛАКЛІЙСЬКИЙ.

У Всеукраїнській олімпіаді з математики третьокурсник факультету математики і інформатики Денис СМІРНОВ  посів перше місце, а другокурсники того ж факультету  Ростислав ПОНОМАРЬОВ  і Михайло УЛЬЯНІЧ  розділили друге місце.

За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (французька мова)», яка проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, четвертокурсниця  французького відділення факультету іноземних мов Катерина ЧОРНОКНИЖНА  посіла друге місце.

За результатами Всеукраїнської студентської олімпіади з політології, у Одесі команда наших соціологів (Руслан ЗАПОРОЖЧЕНКО, Максим ШИРОЧЕНКОВ, Ганна ПУШКАРЧУК) посіла друге місце.

У Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки (Кременчук) четвертокурсник факультету математики і інформатики Дмитро ПАККІ посів третє місце.

Диплом другого ступеня здобула на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт п’ятикурсниця хімічного факультету Анастасія ПІДВЛОЛТНЯ, диплом третього ступеня – четвертокурсниця-хімік Маргарита БЛАЖИНСЬКА. У Всеукраїнській олімпіаді з хімії серед класичних університетів, першокурсник хіміфаку Олександр КОЛОМІЄЦЬ  посів друге місце. У Всеукраїнській олімпіаді з філософії четвертокурсник філософського факультету Антон ЖЕРОНКІН  виборов друге місце.  Молодці!!!

О. ДЕУС.