Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська!

Кращі!

ВІД РЕДАКЦІЇ: Вже удруге  група ГЦ-42 стала  переможцем конкурсу на кращу студентську групу Каразінського університету! Нинішня перемога – особлива, бо вони – випускники!

Куратор групи ГЦ-42,  кандидат географічний наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Євгенія Юріївна ТЕЛЕБЄНЄВА: «Групу характеризує висока згуртованість колективу! Шанси на перемогу ми мали  високі: гарне навчання, багато спортсменів, активна участь в кафедральних та університетських заходах. Усі студенти є членами студентського наукового товариства. Вони доповідають на різноманітних наукових конференціях і мають наукові публікації.»

У групі два кандидати у майстри спорту: Олександра ІВЧЕНКО – з художньої гімнастики та Владислав КАРАСИК – з вільної боротьби, який має І-й юнацький розряд. Ольга ДЕМЕНКО – постійна учасниця художньої самодіяльності. Вона отримала І місце у Кубку Федерації черлідингу України. Олександр БОНДАРЮК – гравець успішної футбольної команди факультету. Анастасія КУЗНЕЦОВА –  староста групи. Всі успішно захистили дипломні роботи та отримали дипломи бакалавра. Двоє – Дар’я ВЕНГРИН та Ольга ПОПОВИЧ отримали червоні  дипломи.

За свої старання та активну позицію група ГЦ-42 була нагороджена грамотою та має звання однієї з кращих груп Каразінського університету!   За свою перемогу, згуртованість та організованість ці студенти вдячні своєму куратору Євгенії Юріївні. А влітку студенти ГЦ-42 подорожували Україною: Львів, Київ, Чернівці, Мукачеве, Ужгород, Рахів, Кам'янець-Подільський!

Надія РУБІНІНА.