З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
26-го листопада заступник декана хімічного факультету Павло Вікторович ЄФІМОВ відзначив 50-річний ювілей. Колектив редакції газети щиро вітає ювіляра і бажає успіхів у дослідженнях і викладанні, щасливих усмішок, талановитих студентів та негаснучого ентузіазму!
«2018-й рік можна оцінювати по-різному, але це рік нашого життя, і я вдячний колегам, студентам і всім, з ким довелося провести цей рік. Це безцінний досвід. Мені пощастило викладати студентам різних факультетів і різних курсів. Сподіваюся, що їх професійна доля складеться успішно. Хочу вірити, що в цьому буде і мій внесок. Новий рік, безперечно, буде пов’язаний з новими планами і сподіваннями. Бажаю усім читачам нашої газети віри, терпіння, розсудливості та можливості самореалізуватися у стінах Alma mater», – розповів Павло Вікторович.
Надія РУБІНІНА.