Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Практики

За практикою у Фігуровку!

ВІД РЕДАКЦІЇ: Минулого літа першокурсники-екологи, за традицією, проходили свою літню практику у  «Фігуровці».

Андрій КРАТЬКО, студент групи ДЕ-21:

– На практиці ми застосовували отримані теоретичні  знання в польових умовах. Практика складалася з 4-х компонентів: геологія, ґрунтознавство, ландшафтознавство та гідрологія. Ми виконували завдання різного типу. На геології – будували гіпсометричний розріз, на ґрунтознавстві – брали зразки ґрунту та проводили хімічні дослідження, на ландшафтознавстві –  малювали карту фацій ділянки лісу і території табору, а на гідрології – брали проби води з джерела, річки та озера для того, щоб провести хімічні досліди. Окрім цього, для двох останніх об’єктів нам потрібно було ще й намалювати карту місцевості, зробити їх поперечний переріз.

Сергій Миколайович ШИРОКОСТУП, асистент кафедри екології та неоекології, керівник практики:

– На етапі першого курсу практика є дуже важливою, адже це не лише  закріплення раніше вивченого матеріалу, а й чудова можливість для студентів стати однією командою, перевірити на міцність студентську дружбу.   Загалом літня практика дарує тисячі моментів для яскравих фото та величезний заряд позитивних емоцій.

– Практика – це ще й гарне психологічне випробування, адже прожити два тижні фактично в лісі за суворим розкладом досить складно, – говорить Софія Пащенко. –  Однак практика насправді ще й зближує, допомагає краще  пізнати своїх одногрупників.

 

Карина ЧАЙКА.