П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Пам’ять

Аліса Іллівна АНДРЮЩЕНКО

У січні 2019 року на 86 році життя  пішла від нас у вічність  заслужений викладач Каразінського університету, кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету Аліса Іллівна Андрющенко. Багато людей знали, любили й поважали Алісу Іллівну за мудрість, чуйність, добропорядність, принциповість, значний досвід науково-педагогічної та організаційної роботи, відданість Каразінському університету. Вона прийшла у соціологію із так званої «малої преси», була прекрасним редактором одної із багатотиражок  харківських заводів. Зростала як професіонал-соціолог у школі світлої пам’яті Олени Олександрівни Якуби. Швидка забрала Алісу Іллівну прямо із університету… Вона було з університетом до останнього. Світла  пам’ять про Алісу Іллівну, науковця й чудову людину, назавжди залишиться з нами.

 

Кого пам’ятаємо і любимо…

Незабутній Ілля Іванович ЗАЛЮБОВСЬКИЙ… Він пішов від нас у вічність 21 лютого 2013 року. Видатний фізик, член-кореспондент НАНУ, двічі лауреат Державної премії України… І ще. І ще. І  ще… 60 років доля подарувала нам з вами працювати і навчатися із Людиною з великої літери, Совістю УНІВЕРСИТЕТУ Від студента до професора він зростав і йшов поруч першим проректором на чолі університетської корпорації. Наша вдячна пам’ять!