З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
У січні 2019 року на 86 році життя пішла від нас у вічність заслужений викладач Каразінського університету, кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри соціології управління та соціальної роботи соціологічного факультету Аліса Іллівна Андрющенко. Багато людей знали, любили й поважали Алісу Іллівну за мудрість, чуйність, добропорядність, принциповість, значний досвід науково-педагогічної та організаційної роботи, відданість Каразінському університету. Вона прийшла у соціологію із так званої «малої преси», була прекрасним редактором одної із багатотиражок харківських заводів. Зростала як професіонал-соціолог у школі світлої пам’яті Олени Олександрівни Якуби. Швидка забрала Алісу Іллівну прямо із університету… Вона було з університетом до останнього. Світла пам’ять про Алісу Іллівну, науковця й чудову людину, назавжди залишиться з нами.