З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
ВІД РЕДАКЦІЇ. На початку другого навчального семестру відбувся День відкритих дверей. Спочатку абітурієнти ознайомлювалися з програмами факультетів у вестибюлі. Згодом усіх запросили на офіційну частину, яка розпочалася виступом Університетського академічного хору.
Директор Центру довузівської освіти, доц. В. І. ЧЕБОТАРЬОВ: «Ректор, академік В. С. Бакіров відзначив, що сучасні студенти є неординарними, відкритими до всього нового. Чому варто вступати саме до нашого класичного університету, поділилися власними враженнями такі каразінці: студент факультету математики і інформатики, переможець міжнародної учнівської олімпіади з математики у 2018 р. Р. Сарапін; студент фізтеху, переможець всеукраїнського студентського турніру фізиків у 2018 р. О. Лук’янчук; студент біофаку Є. Костенко (отримав 200 балів на ЗНО-2018 з біології); голова студентської ради Д. Даас. Наприкінці офіційної частини директор центру зв’язків з громадськістю Максим Фоломєєв презентував спеціалізований веб-сайт для абітурієнтів – «Абітурієнт Каразінського». Цього разу на захід прийшло понад 1100 абітурієнтів. Найбільше цікавилися медичним факультетом, МЕВ та ТБ, факультетом іноземних мов».
Карина МОСЬПАН.