Неділя, червня 16, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Самоврядування

Як одна родина

ВІД РЕДАКЦІЇ. Головою Студентської ради університету обрано  Даніелу ДААС, четвертокурсницю факультету іноземних мов кафедри англійської філології.


Даніела:

– У школі я була президентом, заступником президента районної шкільної організації та активно співпрацювала з представниками громадського самоврядування. Участь у діяльності університетської Студради почала брати з першого курсу.  Важливим етапом став творчий конкурс «Альма матер», коли  загорілася бажанням активно працювати зі студентським активом.  Далі обрали студентським деканом і наш факультет іноземних мов взяв гран-прі, яке і тримає 5 років. Це була  мотиваційна сходинка для подальшого розвитку. На третьому курсі стала керувати відділом проектної діяльності у студраді. Потім я пройшла на Програму обміну студентів «Еразмус+» до Німеччини, де провчилася семестр. Я люблю свій університет, людей, які мене оточують та надихають на роботу. Це і є моїм головним мотиватором! Стати  головою ради – висока відповідальність для мене. Заступником голови Студентської ради обрано третьокурсника Владлена Живаго, а секретарем – другокурсницю факультету іноземних мов Анастасію Чугунову. Зараз у Студраді функціонує п’ять відділів: відділ якості освіти, проектний відділ по роботі з інформаційними ресурами, івент відділ та благодійний відділ, блог UNK.

Маємо вже перший досвід роботи на посаді голови. Наша благодійна організація провела акцію на збір коштів, зібрали близько 22 тисячі, відбувся Каразінський зимовий бал, пройшов етап підрахування додаткових балів на стипендії... Радію, що все більше студентів до нас приходить. Особливо приємно, коли студент з першого курсу починає працювати і залишається з нами надовго. Ми живемо як велика сім’я, допомагаємо один одному, підказуємо, як краще зробити, і прагнемо до позитиву. Ті, хто активно працює у Студраді, набуває навичок у різних сферах діяльності: чи то менеджменту, організації заходів, управління персоналом та командою. Студентська рада – це трамплін в успішне активне і продуктивне майбутнє. У цьому році плануємо працювати не тільки на регіональному та всеукраїнському рівнях, а й на міжнародному.  Існує багато проектів з ЄС, культурний чи науковий обмін, а все це дає більше можливостей для студентів.

 

Таїсія ЄРОХІНА.