З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).
Ми не раз писали про доцента кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Катерину Юріївну СЕГІДУ. Нині вітаємо її ще й із призначенням іменної стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених у 2019 році! А поруч із нею і її Вчителя – професора Людмилу Миколаївну НЄМЕЦЬ, яка виростила таку ученицю! Зичимо подальших успіхів і нових здобутків!